Спільнота Reactor.ua

Центр розвитку інновацій
На платформі з листопада 2022
Центр розвитку інновацій
Громадська спілка «Центр розвитку інновацій» спеціалізується на проектуванні, підтримці та впроваджені інноваційних проектів на національному й місцевому рівнях.
UBOS
На платформі з жовтня 2022
UBOS
Хмарне low-code / no-code середовище для розробки інноваційних технічних рішень, головна мета якого – надати ефективний робочий інструмент для підвищення продуктивності та скорочення циклу розробки ПЗ.
eWave Mobile
На платформі з лютого 2022
eWave Mobile
Міжнародний постачальник IT-рішень у галузі управління ланцюгами поставок (SCM). Пропонує комплексні рішення у сферах IoT и SCM, що включають високопрофесійну бізнес-експертизу, кращі у своєму класі програмні модулі та передове технічне оснащення.
Shop-Express
На платформі з лютого 2022
Shop-Express
Платформа для створення брендових інтернет-магазинів без програмістів і шаблонів. Сервіс покроково веде клієнта від запуску магазину на домені до підключення вже готових інструментів для онлайн-маркетингу, реклами, SEO.
Фонд захисту біорізноманіття України
На платформі з січня 2022
Фонд захисту біорізноманіття України
Консультації щодо ініціатив із захисту біорізноманіття, сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності, розробка урбаністичних рішень, які одночасно сприяють покращенню довкілля та вирішенню соціальних задач у міських просторах.
Unex Bank
На платформі з листопада 2021
Unex Bank
Український банк нового покоління зі 100% іноземним капіталом, що об’єднує майже 30-річний досвід роботи на українському ринку, європейські принципи банкінгу та сучасні технології.
N1
На платформі з жовтня 2021
N1
Перший в Україні профільний фонд, який спеціалізується на fintech і суміжних індустріях. 12 років експертизи у цій сфері. У портфелі – 7 компаній, серед яких лідери ринку України та Європи за обсягами транзакцій.
Indi.vision
На платформі з жовтня 2021
Indi.vision
Автоматизацій клієнтського досвіду за допомогою ефективних операційних процесів. Діджиталізація поведінкових моделей. Експертиза в управлінні клієнтським досвідом, глибоке розуміння бізнес-процесів і ролі співробітників в успіху компанії дозволяє компанії здійснювати успішну діджиталізацію бізнесу. Microsoft Partner.
Strategic
На платформі з жовтня 2021
Strategic
Аналітично-консалтингова компанія, яка створює та реалізує стратегічні бізнес-рішення, що забезпечують стійке N-кратне зростання, розвиток і капіталізацію бізнесів на локальному та міжнародному ринках.
Baker Tilly Consulting
На платформі з серпня 2021
Baker Tilly Consulting
Входить до групи компаній Baker Tilly в Україні – однієї з найбільших аудиторських та консалтингових компаній, члена міжнародної мережі Baker Tilly international. Компанія на ринку України з 1999 року.
POPCORP 2.0 від UKRSIBBANK
На платформі з червня 2021
POPCORP 2.0 від UKRSIBBANK
Корпоративний акселератор UKRSIBBANK, основна мета якого – розвиток інноваційної культури банку. Передбачає пошук інноваційних ідей і технологічних рішень, здатних у перспективі підвищити операційну ефективність і прискорити цифрову трансформацію. Складається з кількох етапів, реалізація яких передбачає активне залучення співробітників у процеси трансформації.
ЕКТА
На платформі з травня 2021
ЕКТА
Сучасна страхова компанія, місія якої – зробити страхування зручним та доступним для кожного. Понад 10 років на ринку, більш ніж 2 650 000 клієнтів по всьому світу. ЕКТА відкрита до нових ідей та готова створювати страхові продукти поза існуючими стереотипами.
LABRO Transformation Hub
На платформі з квітня 2021
LABRO Transformation Hub
Хаб, ядром якого є спеціалісти з бізнес- та процесного аналізу, які допомагають бізнесу систематизувати свої процеси, побудувати правильні контрольні точки й аналітичні дашборди для управління процесами та перейти на новий рівень управління.
ICOOLA.UA
На платформі з квітня 2021
ICOOLA.UA
Компанія працює за принципами сталого розвитку на ринку кругової економіки (Circular economy), відновлюючи персональні електронні пристрої. Її мета – стати одними з лідерів на європейському ринку відновлення персональних електронних пристроїв.
KickYourTech
На платформі з березня 2021
KickYourTech
Фандрейзингова компанія, головною метою якої є налагодження співробітництва між розробниками технологій, вченими, бізнесами, стартапами та грантодавцями для покращення технологічного й економічного розвитку країн та реалізації проектів і ідей.
Konica Minolta Ukraine
На платформі з лютого 2021
Konica Minolta Ukraine
Глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів, керування ІТ-інфраструктурою, ІТ-безпекою та хмарними середовищами.
Innovation Kitchen
На платформі з січня 2021
Innovation Kitchen
Інноваційна екосистема у центрі Одеси та простір, де можна працювати, навчатись і розвивати власну справу.
Business Incubator Group Ukraine (BIG.U)
На платформі з грудня 2020
Business Incubator Group Ukraine (BIG.U)
Локальні бізнес-спільноти для розвитку малого та середнього бізнесу за допомогою pro bono сервісів (безкоштовне консультування) та надання можливостей для отримання фінансування.
sweet.tv
На платформі з листопада 2020
sweet.tv
Найбільш інноваційний і технологічний онлайн-кінотеатр в Україні. Відкриває доступ до HD-телебачення, кращих серіалів, українських фільмів і кінохітів від Disney, Universal, Paramount і Sony українською мовою. Додаток стабільно працює навіть на слабких пристроях і з повільним інтернетом. Мета sweet.tv – бути українським Netflix.
Cytellect
На платформі з листопада 2020
Cytellect
Хмарна платформа для збільшення продуктивності бізнесу. Вирішує проблему поганої керованості бізнесу за допомогою технології AI і кібернетичної моделі життєздатних систем.
MANAGEABLЕ
На платформі з листопада 2020
MANAGEABLЕ
Консультаційна агенція з опису та оптимізації бізнес-процесів. Допомагає бізнесу покращити внутрішні та зовнішні процеси, залишаючи їх керованими та ефективними навіть за найвищого рівня гнучкості.
QRSmarty
На платформі з жовтня 2020
QRSmarty
Технологічне рішення для обліку та автоматичного відстеження життєвого циклу товарно-матеріальних цінностей – від складу до утилізації. Пропонує низку інструментів для оптимізації широкого спектру бізнес-процесів інвентаризації та складської логістики, запобігання шахрайству та зниження ризиків крадіжок, моніторингу ефективності використання ТМЦ.
CASERS
На платформі з жовтня 2020
CASERS
Платформа для проведення кейс-чемпіонатів, онлайн-хакатонів та конкурсів відкритих інновацій. Допомагає компаніям розвивати HR бренд, залучати найсильніших кандидатів на свої вакансії та знаходити креативні рішення, а студентам, молодим спеціалістам, досвідченим фахівцям та усім охочим – знаходити завдання у цікавих їм сферах, поповнювати портфоліо, отримувати корисні зв’язки та цінні призи.
n.cubator
На платформі з серпня 2020
n.cubator
Навчальна платформа з розвитку усвідомленого підприємництва, заснована 2018 року. Об’єднує підприємців, бізнес, інвесторів та менторів з різних країн світу. Місія – розвивати громадянське суспільство через створення та розвиток нових усвідомлених та відповідальних бізнесів. Провадить навчання через дію, гейміфікацію, симуляцію реального бізнесу та менторство.
Craft Innovations
На платформі з серпня 2020
Craft Innovations
Консалтингове бюро, що спеціалізується на розробці нових та покращенні існуючих продуктів, послуг, процесів взаємодіі? між бізнесом та клієнтами. Надаємо послуги з дослідження клієнтів, проектування та тестування нових продуктів/сервісів, розробки моделей монетизації та ціннісних пропозицій, побудови процесів роботи з інноваціями в компаніях.
Blockchain Lab
На платформі з серпня 2020
Blockchain Lab
Fullstack розробка Fintech-проектів під ключ та аутстаффінг – від найпростіших лендингів до мультиблокчейнових проектів. 7 років успішного досвіду у Fintech. Повний супровід – від формалізації ідеї до запуску – та постійне вдосконалення.
Be Tech
На платформі з серпня 2020
Be Tech
Студія CRM-проектів, спеціалізується на автоматизації бізнес-процесів. 11 років щоденного досвіду впровадження CRM під ключ у топових компаніях України та світу. Фахівці студії мають експертизу в автоматизації продажів, ведення проектів, служби підтримки та відділу маркетингу, повного циклу складського обліку.
Kyiv Smart City
На платформі з липня 2020
Kyiv Smart City
Ініціатива, що об’єднує киян, бізнес, активістів та владу столиці задля розвитку розумної міської інфраструктури. Базується на принципах відкритих даних, розумного використання цифрових послуг та прозорого управління.
QPDigital
На платформі з липня 2020
QPDigital
Компанія, що інвестує в бізнеси з високим потенціалом зростання для їх розвитку та подальшого продажу стратегічним інвесторам. Фокусується на пошуку і розвитку проектів у сфері IT (eCommerce, MedTech, FoodTech, Logistics), а також у фармацевтиці, інфраструктурі і нерухомості.
SKYKILLERS
На платформі з липня 2020
SKYKILLERS
Провідна агенція цифрового маркетингу та digital-рішень. Більше 12 років досвіду у цифровому бізнесі, понад 200 реалізованих проектів на ринках України, ОАЕ, Великобританії і Європи.
DevRain
На платформі з липня 2020
DevRain
Компанія досвідчених експертів у сфері розробки програмного забезпечення, хмарних рішень та рішень з використанням AI. Партнер Microsoft по AI та аналізу даних.
EnCata
На платформі з червня 2020
EnCata
Інжинірингова компанія, яка спеціалізується на розробці інноваційних проектів та стартап-продуктів у різних технічних сферах. Об’єднує під одним дахом конструкторське бюро, R&D-центр, центр прототипування.
DroneUA
На платформі з червня 2020
DroneUA
Міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних.
Шериф
На платформі з травня 2020
Шериф
Охоронний холдинг, заснований у 2003 році. Надає широкий спектр високопрофесійних охоронних послуг. Забезпечує захист понад 23 500 об’єктів. Неодноразовий володар «Української народної премії» в категорії «Краща приватна охорона».
Triangu
На платформі з травня 2020
Triangu
Команда досвідчених експертів в області DevOps і Cloud-інфраструктури, надає широкий спектр послуг по всьому світу. Офіційний партнер Amazon Web Services, Atlassian і RedHat. Спеціалізується на консалтингу, інтеграції та роботі по моделі managed services.
ChangeImpulse
На платформі з березня 2020
ChangeImpulse
Провідник організаційних змін в компаніях на всіх рівнях. Допомагає розвинути здатність і готовність співробітників компанії працювати по-новому. Сприяє прийняттю бізнес-трансформації без «ломки старого», з урахуванням історії компанії. У своїй діяльності спирається на Стандарт АСМР, USA та актуальний світовий досвід.
HACKATHONHUB
На платформі з березня 2020
HACKATHONHUB
Платформа для проведення IT-хакатонів та просування інновацій. Завдяки інструментам медіапромоціі та онлайн-стрімінгу компанія/стартап за кілька діб отримує публічну вагу проекту й готове MVP. Допомагає скоротити витрати на IT-аутсорсинг, протестувати гіпотезу в умовах ринку у стислі терміни, а за наявності прототипу – підвищити ймовірність отримання інвестицій.
Braintuition
На платформі з березня 2020
Braintuition
Допомагає організаціям усвідомити важливість трансформаційних змін та впровадити їх з максимальною цінністю для бізнесу, клієнтів, співробітників і суспільства. Модель Трансформації Braintuition включає у себе чотири фундаментальних компоненти: призначення, стратегічна гнучкість, клієнтоорієнтованість, інновації.
YEP
На платформі з березня 2020
YEP
Некомерційна організація, мережа академічних стартап-інкубаторів в Україні та Молдові. Створює екосистему молодіжного підприємництва у Східній Європі, яка сприяє персональному та професійному розвитку молоді. Дає молодим інноваторам можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці.
CICE Institute
На платформі з березня 2020
CICE Institute
Інституція, що займається розвитком суб'єктності громадян, громад, організацій, корпорацій та держав через просування та популяризацію корпоративного підприємництва, цілей сталого розвитку, самоуправління та «управління через призначення» в Україні та світі. Реалізовує навчальні та прикладні трансформаційні консалтингові проекти.
CoreTeka
На платформі з березня 2020
CoreTeka
Продуктова студія, яка спеціалізується на розробці продуктів для стартапів/корпорацій, а також розвиває власні продукти. CoreTeka фокусується на трьох основних категоріях – Retail, Transportation, Automotive, але готова реалізовувати проекти будь-якої складності у різних сферах.
Sales'Up
На платформі з березня 2020
Sales'Up
Full-service інтегратор повного циклу, надає готові рішення у галузях FMCG та Agro. Супроводжує проект від етапу збору вимог до запуску й забезпечує подальшу повну підтримку системи. Має 8-річну експертизу у сфері автоматизації бізнес-процесів.
ОККО
На платформі з березня 2020
ОККО
Одна з найбільших мереж автозаправних комплексів в Україні. Власник – АТ «Концерн Галнафтогаз». Налічує понад 400 АЗК, 35 ресторанів, 10 нафтобаз, сучасну газонаповнювальну станцію на Львівщині та 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості.
БЕРТА груп
На платформі з березня 2020
БЕРТА груп
Національний дистрибутор продуктів харчування і товарів непродовольчої групи. Працює на ринку України з 1992 року. Забезпечує широким асортиментом товарів понад 30 тисяч торгових точок у 10 областях України. Дистрибуцію своїх брендів компанії довіряють понад 70 виробників.