ФОРМУЛА УСПІХУ
FINTECH-РІШЕННЯ + ФОНД N1 = ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС
Маніфест
Вітаємо тебе, засновник fintech-стартапу!

Ми – N1, перший профільний fintech-фонд України з крутою експертизою та екосистемою, який спеціалізується на fintech і суміжних індустріях. Ми робимо з перспективних рішень прибутковий бізнес.
Формула:
інвестиції + профільна експертиза + екосистема з сильних компаній у портфелі = успіх
Ми маємо 12-річну експертизу у цій сфері. У нашому портфелі – 7 fintech-компаній, серед яких лідери ринку України і Європи за обсягами транзакцій.

Але ми, як і ти, прагнемо більшого. Ми хочемо стати Venture Builder та самим запускати, розвивати і масштабувати повноцінні бізнеси в інноваційному партнерстві з технологічними командами.
Никита Ізмайлов, засновник N1
Ми вміємо швидко знаходити можливості, оцінювати їх та оперативно запускати робочий процес. Ми любимо і вміємо заробляти гроші і знаємо, як це робити у fintech. Якщо наші цілі співпадають – ми готові ризикувати разом з тобою.
Кого ми шукаємо?
Fintech-стартапи і технологічні команди (незалежно від стадії), які хочуть заробити і мають потенційно прибуткові й легко масштабовані рішення.

Наша мета – реалізувати потенціал fintech-компаній так, щоб максимізувати їх і наш прибуток.

Твоя перевага – висока спеціалізація та бекграунд в індустрії.
Формула:
рішення, за яке ринок готовий платити + талановита команда, націлена на прибуток = ми у справі
Ірина Бараненко, інвестиційний директор N1
Якщо ти – пряма, смілива, волелюбна людина з підприємницькою жилкою, здоровим егоїзмом та великим бажанням заробити – значить, ми шукаємо саме тебе.
Що ми пропонуємо
Ми маємо комплекс інструментів, який дозволяє значно підвищити ймовірність того, що твій стартап вистрілить і стане успішним fintech-бізнесом.
У нас широка мережа партнерів, завдяки яким ти можеш отримати маркетингову і PR підтримку, допомогу в рекрутингу, фінансовому, податковому та управлінському репортингу.
Доступ до сильної екосистеми, яка складається зі схожих проектів на різних стадіях, та профільної експертної команди з fintech-індустрії.
Допомога у розбудові та впровадженні системного менеджменту.
Фінансово-юридичні інструменти і процеси у сфері fintech, за допомогою яких можна швидко запустити молодий проект або прискорити вже існуючий бізнес.
Швидкий доступ до потрібних фахівців та оперативне отримання необхідної експертної підтримки.
Серед них:
4
3
2
1
Напрями пошуку
FinTech
HealthTech
MarTech
Як долучитися
Надійшли нам презентацію свого рішення з описом ідеї/розробки, додай відеопітч або демо (якщо є).

Ми швидко знаходимо потенціал у fintech-рішеннях та оцінюємо їх у цифрах. Якщо нам з тобою по дорозі – ми одразу ж почнемо працювати разом!
Made on
Tilda